Focení Glamour, Akt, Budoir Hodonín, Břeclav, Brno, Kyjov

Ceník focení:

 

Protože mládí ubíhá jako voda a naše tělesné schránky se mění téměř každým dnem, je ideální zachovat tu nejlepší podobu na fotkách, které se nám můžou připomínat celý život. Za 20 let můžete ukázat svým známým jak jste vypadali v nejlepších letech. Nejedna žena kolem 40ky si řekla: "Škoda že nemám žádné pořádné fotky když mi bylo 20".

 

Kromě portrétů lze své tělo zvěčnit cestou Glamour nebo Aktu. Největší důraz je kladen na diskrétnost a díky tomu Vám můžeme zaručit, že se Vaše fotografie nikdy nedostanou do cizích rukou. Za celou dobu naší fotokariéry nikdo nemůže říct, že jsme jeho důvěru v tomto ohledu jakýmkoliv způsobem zklamali.

 

Glamour foto

Mnoho lidí si myslí, že glamour styl znamená nahotu. Není tomu tak. Glamour fotografie se snaží zachytit ženu tím nejlepším způsobem, aby vypadala tak sexy, jak nejvíce je to možné. Glamour stylu může být dosaženo pomocí spodního prádla, či částečně zakryté nahoty. Ale cíl a účel je vždy stejný - neodvádět pozornost na intimní místa a vystavit na obdiv modelčinu smyslnost a krásu.

 

Fotografie aktu

je umělecký fotografický směr, jehož tématem je zobrazení zcela nahého těla. Akt je sám o sobě zdrojem estetického zážitku pro vzdělaného diváka, ale také pomůckou pro všechny ostatní diváky, jak usměrnit vztahy k nahému tělu od vulgární sexuality k estetické reakci. Akt by měl ukázat, jak tělo opravdu vypadá z estetického hlediska, a přiblížit rozdíl mezi nahým tělem ve skutečnosti a jeho obrazem v umění.

 

Je akt vhodný pro mě?

Na stydlivost zapomeňte, nahota je přirozená a během chvilky si na ni každý zvykne, jen u každého je tato "chvilka" jinak dlouhá. Zamysleme se spolu, kdo bude divákem těchto Vašich fotek? Takovéto fotky nelze ukazovat všem, je to taková Vaše intimní chvilka, kterou sdílíte jen s pár lidmi ve Vašem životě.

 

Pojďte nafotit akt v případě, že chcete fotky pro:

- přítele/přítelkyni/manžela/manželku jako dárek pro povzbuzení touhy

- sebe a své sebevědomí, že stále vypadám hezky, nebo lépe než jiní vrstevníci

- anonymní sdílení fotky na fotoserverech s celosvětovou diváckou návštěvností (fotky většinou bez obličeje), abych zjistila co řeknou na mé tělo

 

 

 

Cena focení: 1.700,- Kč

- až 2 hodiny focení v lokalitě dle Vašeho výběru

- obsahuje 10 Vámi vybraných nejlepších fotografií

- vybrané fotografie jsou retušovány

 

cena neobsahuje:

- dopravu na místo focení v exteriéru (5,- Kč/km)

- každá další fotka (nad 10ks) 100,- Kč

 

Fotogalerie