Svatební video interview

je video, na kterém svatebčanům povyprávíte ve svatební den svůj příběh. To, jak jste se seznámili a zamilovali do sebe, co máte rádi na partnerovi, co má partner rád na Vás. Ukážete rodinám a známým své koníčky, poodhalíte, jaké jsou Vaše sny.

Podněty, o kterých se bude mluvit v interview a kde se bude točit Vám vždy navrhnu, Vy sami můžete také navrhnout cokoliv Vás napadne. Video tím získá na originalitě a jedinečnosti.

Pro koho je video určeno?

Toto předsvatební video je určeno pro svatebčany - pouštím jej na svatbě po setmění. Video patří do svatební zábavy a je to velmi vyjímečná záležitost, kterou  Vám pak všichni svatebčané velmi pochválí!

Co to obnáší?

Zahrnuje 1 den video natáčení v předem vybraných lokalitách. Následně je video sestříháno, doplněno o hudební podkres Vašeho výběru a dodáno ke korektuře nebo rovnou promítáno na svatbě jako překvapení i pro vás.

Chcete tento exkluzivní program na Vaší svatbě? Neváhejte a zašlete mi nezávaznou poptávku.

 

Cena svatebního video interview :

 

Zahrnuje 1 den natáčení ze 2 až 3 lokalit, které leží poblíž sebe. Většinou jde o lokalitu, kde se točí interview, v další lokalitě se natáčí Vaše koníčky a zájmy a poslední lokalita na prostřihy - pěkné prostředí, kam jste se spolu vydali. Další týden trvá důkladný sestřih videa, doplnění o hudební podkres a dále máte na výběr: 1. chcete video vidět před svatbou a provést případnou korekturu, 2. necháte se sami překvapit a poprvé se na video podívate až ve svatební den (tím svatba dosáhne ještě větší jedinečnosti momentu). Po svatbě video dál šíříte pomocí sdílení linku na youtube.com.

 

Cena: 4.500,-

 

v ceně není zahrnuto:

- doprava: 4,- Kč z Hodonína (do 30km zdarma)

- chcete-li letecké záběry: 3.000,- Kč (volitelné)

 

2004 - 2020 | Zdenek Kukula

 

Partneři